İNCAL OMG TÜRKÜSÜ VE SÖZLERİ
(Gübrelerin Efesi)
social facebook button blue icontwitter button ile ilgili görsel sonucuinstagram button ile ilgili görsel sonucu İLETİŞİM

 

 
    ANASAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER
--Organomineral Gübre
--Toprak Düzenleyici
--İncal MASK
ORGANİK
SERTİFİKASI
VE TESCİL
BELGELERİ
ARGE VE
BİLGİLENDİRME
YAZILARI
KULLANICILAR
--Çiftçi Videoları
--Çorakta Tarım
TANITIM
TOPLANTILARI
VE HABERLER

BAYİLERİMİZ
--Tariş Koop.
--Tar. Kalkınma Koop.
--Tarım Kredi Koop.
--Özel Bayilerimiz
 

    HABERLER
   


AZERBAYCAN'A İLK İHRACATIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK!
Birçok farklı iş kolunda faaliyet gösteren Azeri bir firma, devletten aldıkları 72.000 dekar arazinin 1.000 dekarının ıslahında kullanılmak üzere deneme amaçlı olarak 300 ton İNCAL OMG Karışım Toprak Düzenleyici almıştır.

Diğer taraftan Birleşik Arap Emirliklerin'e çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmalarında kullanılmak üzere 120 ton İNCAL OMG Karışım Toprak Düzenleyici ihraç edilmiştir.

Tarih : 02/02/2018

 

       
   


BURSA/MUSTAFA KEMALPAŞA MERKO GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.
Nisan 2017 ayında Bursa Karacabey Bayimiz Bilal Mete aracılığı ile Bursa / Mustafa Kemalpaşa ilçesinde faaliyet gösteren gösteren Merko Gıda San. ve Tic. A.Ş. (salça fabrikası) üretim yaptırdığı çiftçilere dağıtılmak üzere 182 ton İncal OMG Karışım Toprak Düzenleyici aldı.

Dolu afeti nedeniyle kayıplar yaşanmasına rağmen çiftçiler İncal OMG Karışım Toprak Düzenleyiciden çok memnun kaldıklarını bildirdiler.

Tarih: 25.04.2017

 
 

   
   

 

Şirketimiz, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü Tarafından 23-27 Şubat 2015 tarihinde BELEK-ANTALYA Belconti Otelde Araştırma Enstitüleri / İstasyonlarında yürütülen ve yürütülecek olan araştırma projelerinin TARIMSAL ARAŞTIRMA MASTER PLANI hedefleri doğrultusunda uygulanması, izlenmesi ve değerlendirmesi çerçevesinde: sonuçlanan devam eden ve yeni teklif projelerin görüşülmesi amacıyla düzenlenen program değerlendirme toplantısına sunum yapmak üzere davet edilmiştir.

Tarih : 27/02/2015

Yapılan toplantılarda İbrahim İNCAL'ın yanısıra Süreyya Dicle İNCAL Tarımsal Sulama ve Arazi Islahında Sıvı Humik Asit ve Şilempe katkılı Klinoptilolit ( İncal OMG ) kullanım başlıklı sunum yapmışlardır. Sunuma ait video filmleri izleyebilirsiniz.

Tarih : 27/02/2015

   


Orman Genel Müdürlüğü ve Çölleşme ile Mücadele Genel Müdürlüğü tarafından Orman Fidanı dikiminde İncal OMG denemelerine başladı:

Dikim çukuruna 1kg. Toprağa karıştırılarak kullanılmak üzere 1000 kg. İncal OMG Konya Orman Bölge Müdürlüğü'ne 1000 kg. İncal OMG Kırşehir Orman İl Müdürlüğüne gönderildi.

Tarih : 04/11/2014

 


Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürlüğünde Şirketimizin Sunumu ile:

Tarımda ve Fidancılıkta Suyun Etkinliğinin Arttırılmasında Sıvı Organik Madde Emdirilmiş Klinoptilolit Madeninin İncal OMG'nin kullanımı konulu bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Tarih : 31/10/2014

 


Tarım Reformu Genel Müdürlüğü'nde Şirketimiz sunumu ile:

Toprak Islahı ile Sulama ve Yağmur Suyunun Etkinliğinin Arttırılmasında Klinoptilolit Madeninin Kullanımı konulu bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Tarih : 24/09/2014

 


 


 

 
ANASAYFA | HAKKIMIZDA | ÜRÜNLER | BELGELER | FİLMLER | HABERLER | İLETİŞİM
Copyright © 2017 İNCAL MİNERAL GÜBRE VE YEM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.