İNCAL OMG TÜRKÜSÜ VE SÖZLERİ
(Gübrelerin Efesi)
social facebook button blue icontwitter button ile ilgili görsel sonucuinstagram button ile ilgili görsel sonucu İLETİŞİM

 

 
    ANASAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER
--Organomineral Gübre
--Toprak Düzenleyici
--İncal MASK
ORGANİK
SERTİFİKASI
VE TESCİL
BELGELERİ
ARGE VE
BİLGİLENDİRME
YAZILARI
KULLANICILAR
--Çiftçi Videoları
--Çorakta Tarım
TANITIM
TOPLANTILARI
VE HABERLER

BAYİLERİMİZ
--Tariş Koop.
--Tar. Kalkınma Koop.
--Tarım Kredi Koop.
--Özel Bayilerimiz
 

 

ÜRÜNLER

 


İncal MASK

 

   

İncal OMG
Organomineral
Gübre


İncal OMG
Karışım
Toprak Düzenleyici


 

Kalıntısız ve Etkili İlaçlama Katkısı

Nano Gözenekli Doğal Toksin Bağlayıcı

Haşere, Güneş Yanığı ve Sıcaklık Stresi  Önleyici
 
Mikronize Alumino Silikat Kaplama

     

 

İncal MASK ince örtü tabakası oluşturan Mikronize Alumino Silikat Grubu bir mineraldir. İncal MASK bal peteği görünümünde 3-4 angström boyutlarında nano kanal ve boşluklara sahiptir. İncal MASK’ın %50’si bu kanal ve boşluklardan oluşan gözenekli bir yapıdır. Doğal olarak (-) iyon (anyon) yüklü olan İncal MASK iyon değiştirme kapasitesi sayesinde (+) yüklü iyonları (katyon), örneğin ağır metaller ve gazları bünyesine alıp bağlayabilmektedir.

Doğal bir kimyasal filtre ve moleküler elek olarak çalışan İncal MASK bu özelliği ile Kalıntısız ve Etkili ilaçlama için Doğal Toksin Bağlayıcı ve Haşere Önleyici bir ürün olarak Zeytin, Elma, Domates, Üzüm, Kiraz, Narenciye, Pamuk, Nar, İncir, vs. sebze, meyve ve endüstriyel tarım ürünlerinin tamamında kullanılabilir.

İncal MASK her türlü tarım ilacı ile karıştırılabilir. İlacı bünyesine alarak yavaş salınımlı bir ilaç olmasını sağlayarak kalıntı riskini azaltır. Bu nedenle ilaçlama yapılırken İncal MASK tarım ilaçları ile karıştırılarak birlikte kullanılabilir.

İncal MASK Alumino Silikat ve Nano Gözenekli yapısıyla bitkilerin güneş yanığı hasarları ile sıcaklık stresi bozukluklarına karşı koruma sağlar.

İncal MASK camsı Alumino Silikat maddelerin kristal malzemelere dönüşmesi şeklinde volkanik cam ve tüflerden oluşmuştur. Bu özelliği ile haşerelerin dış yüzeyindeki yumuşak koruyucu tabakayı kesip tahrip ederek haşere larvalarını öldürür.

İncal MASK 100 litre suya 3-5 Kg karıştırılarak ilaçlarla birlikte kullanılır. Kullanılan bordo bulamacı ve ilaçların miktarı azaltılabilir.

İncal MASK Üzüm, İncir, Kiraz, Kayısı, Narenciye vs. Tarım Ürünleri İşletmelerinde de yıkama suyuna karıştırılarak kalıntı riskini ortadan kaldırmak için güvenle kullanılabilir.

İNCAL  MASK’IN  KURU  OLARAK  KULLANILDIĞI  ALANLAR:
İncal MASK Mısır, Buğday, Arpa, Yağlı Tohumlar vs. gibi hububat ambarları ile depolanmış ürünlerde bir ton mahsule 3-5 Kg kuru olarak karıştırıldığında nem ve haşere kontrolü sağlar, kızışmayı önler.

İncal MASK Tohum Kaplama maddesi olarak her türlü tohumda kuru olarak kullanılabilir.

İncal MASK
atık çamurlarına karıştırılarak kullanıldığında, atık çamurunda bulunan ağır metalleri bünyesine alarak dezenfektan görevi yapar.

 

 
ANASAYFA | HAKKIMIZDA | ÜRÜNLER | BELGELER | FİLMLER | HABERLER | İLETİŞİM
Copyright © 2017 İNCAL MİNERAL GÜBRE VE YEM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.